Úvod / Novinky / Zimní Plzeň 2023 ovládli Hrbáček a Němcová
18. 03. 2023

I v roce 2023 proběhly přes tři zimní měsíce ( leden, únor, březen ) tři turnaje, které určily krále a královnu Zimní Plzně 2023.

Do celkového pořadí se v případě 100% účasti hráče počítaly dva nejlepší výsledky, ten nejhorší (třetí) se škrtal.

V kategorii žen byla situace na prvním místě celkem jasná. Všechny tři turnaje vyhrála hráčka FGC Plzeň Blanka Němcová (200 bodů) a nedala nikomu pochyb o tom, že bude "černým koněm" i v celostátní České fotbalgolfové lize. Na celkově druhém místě skončila Klára Andělová z FGK Klatovy za dvě druhá místa (184 bodů). Bronzová pozice patří také hráčce FGK Klatovy Kateřině Drdové s druhým a třetím místem (177 bodů).

U mužů byla do posledního turnaje situace o poznání vyrovnanější - o celkové prvenství usilovala hned čtveřice hráčů - Jakub Hrbáček, Patrik Mičkal, Tomáš Štverák a Jakub Lužný. Od začátku prvního kola až do konce toho druhého na hřišti vládl Jakub Hrbáček z FGA Young Boys Plzeň a došel si tím pro celkové vítězství v Zimní Plzni 2023 (200b - dvě první místa). Stříbrné umístění bere vítěz Plzeňské FG ligy 2022 Patrik Mičkal z FGC Plzeň (185 bodů - první a třetí místo). A na nejnižším stupni vítězů skončil vítěz Zimní Plzně 2022 Tomáš Štverák z FGC Plzeň.

Do turnajů Zimní Plzně 2023 zasáhlo 39 hráčů. Vítězům gratulujeme a všem moc děkujeme za účast.

Více informací o Zimní Plzni - https://www.gscore.eu/cz/s2889/Uvod/Liga/Seznam-lig/c2405-Detail-ligy/gle41-Zimni-PLZEN.


Zpět na novinky


 
|< < 1 > >|

Hlavní partneři

PepsiCo CZ, s.r.o. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o. John Deere SportHelp.cz, z. s. Interobal k.s. FAČR

Důležité odkazy

Certifikováno