Úvod / Naše hřiště / Hřiště

FotbalPark Plzeň - hřiště pro fotbalgolf

FOTBALPARK PLZEŇ se nachází na jižním okraji Plzně, v městské části Litice, kousek od sjezdu z dálnice D5. Pro návštěvníky je připraveno fotbalgolfové hřiště (cca 4 ha) s 18 jamkami, které obsahují přírodní i umělé překážky. Dále je součástí areálu i terasa s občerstvením či šatny s WC a sprchou.

V případě zájmu je na hřišti možné uspořádat soukromé i firemní akce (teambuilding, oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, atd..).

Hřiště je koncipované dle pravidel Světové fotbalgolfové asociace a Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. na ně udělila licenci. Na základě této licence se u nás mohou hrát turnaje a zápasy v rámci České fotbalgolfové ligy a mezinárodní soutěže.

Otevírací doba

Pokud si chcete zahrát některý z turnajů určených právě pro širokou věřejnost (Plzeňská FG liga), sledujte sekci TURNAJE. :)

Nejbližší turnaj - 08.06.  PLZEŇ OPEN 2024 !!!! :)

V případě zájmu je na hřišti možné uspořádat soukromé i firemní akce (teambuilding, oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, atd..).

Stačí nás kontaktovat na tel: +420702195230, na podrobnostech se jistě domluvíme. :)

Jednotlivá hřiště


FotbalPark Plzeň

V provozu
18 / 72

Hlavní partneři

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky KOMA Modular s.r.o. PepsiCo CZ, s.r.o. John Deere FAČR Interobal k.s. SportHelp.cz, z. s. Bernard pivovar

Důležité odkazy

Certifikováno